PODIUM KIRIKKALE ALIŞVERİŞ MERKEZİ

“Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi” Projesi hayata geçiyor…

ÜNLÜ MARKALAR KIRIKKALE’DE “PODIUM” A ÇIKIYOR…

Kırıkkale’nin ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Kırıkkale Podium AVM 9 Mayıs 2014 Cuma günü kapılarını Kırıkkale ve bölge halkına açıyor.

Elif Gayrimenkul'ün yatırımı ile hayata geçirilen Kırıkkale Podium Alış Veriş Merkezi’nin geliştirme danışmanlığı ve kiralaması ABINVEST, uzman kuruluş Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Türkiye ise yönetimini üstlenecek.

Bu yapısıyla Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi projesi, yerli yatırımcının uluslararası uzmanlık ile işbirliğinin başarılı bir örneği olarak öne çıkıyor.

Kırıkkale’nin ilk Alışveriş Merkezi Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, yaklaşık 40.000 m² inşaat alanı üzerine 26.000 m² kiralanabilir alanında toplam 83 mağaza ile Kırıkkale’nin ilk alışveriş merkezi olacak ve yerli-yabancı 33 ünlü markayı ilk kez Kırıkkale ve bölge halkıyla buluşturuyor.

Ayrıca 900 m² yeme-içme alanı, 570 m² terası, bowling salonu, oyun ve eğlence alanı Funport ile aileler, gençler ve üniversiteliler için yaşam, sosyalleşme ve kültür merkezi olarak Kırıkkale’nin önemli bir ihtiyacına da cevap veren Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, açılışından itibaren Kırıkkale ve bölge halkıyla buluşturmaya hazırlandığı etkinlikler ve kampanyalar ile yıl içinde milyonlarca ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Tüm yolların kesiştiği noktada
Kırşehir-Kayseri yolu üzerinde, 43 ile giden yolların kesişme noktasında, şehirlerarası terminal ile komşu ve şehir merkezine yakınlığı sebebiyle avantajlı lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunan Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, araçlarıyla gelecek ziyaretçilerine 750 araçlık ücretsiz otopark alanı ile hizmet veriyor.

KIRIKKALE PODIUM ALIŞ VERİŞ MERKEZİ ÖZET BİLGİLER

• Toplam 40 bin m² alan üzerine kurulu
• Toplam 26.000 m² kiralanabilir alan
• 83 Mağaza
• 750 araçlık ücretsiz otopark
• 900 m² yeme-içme alanı
• 570 m² teras alanı